SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK İÇİN AYDIN BÖLGESİN DE TEK KALİBRASYON CİHAZI İŞ YERİMİZDE MEVCUTTUR.

KALİBRASYON NEDİR

Adas Kalibrasyonu, Günümüzün araçlarında öncam da bağlı olarak bulunan, kameralar, uyarlanabilir hız sabitleyici, şerit asistanı, otomatik park etme ve daha fazlası gibi çeşitli güvenlik özellikleriyle donatılmış olma ihtimali vardır. Bu özelliklerin düzgün çalışması için aracınızdaki birden fazla kamera ve sensörün uygun şekilde kalibre edilmesi gerekir.

Oto camınıza bağlanan bu kameralar ve sensörler, aracınızın ADAS olarak da adlandırılan gelişmiş sürücü yardım sistemlerinin kritik bileşenleridir. Ön camın değiştirilmesi veya onarılması gerektiğinde, güvenliğiniz açısından sizi yolda korumaya devam edebilmesi için bu sistemin yeniden kalibre edilmesi gerekir.

İster ön camın değiştirilmesine ihtiyacınız olsun, ister aracınızın ADAS ekipmanı bir çarpışma esnasında, sizi güvende tutmak için bu ekipmanın yeniden kalibre edilmesi gerekecektir. Adas kalibrasyonu hizmetin gerçekleştirilmesinin neden bu kadar önemli olduğu hakkında her şeyi öğrenmek için okumaya devam edin.